Shokuese: Vogëlushi rrezikon të mbytet gjatë larjes në pishinë

[ad_1]

Pamjet e publikuara më poshtë tregojnë më së miri momentin kur një fëmije i rrezikohet jeta me komardare.

Ngjarja ka ndodhur në një pishinë të Kinës, kur fëmija papritur përmbyset me kokë në ujë.

Ndërkohë stafit iu deshën 72 sekonda kohë për ta shpëtuar fëmijën nga rreziku i mbytjes.

Fatmirësisht fëmija u dërgua në spital dhe arriti të shpëtojë. Incidenti u shënua më 17 maj, shkruan Mail Online.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Fati i zgjedhjeve në Shqipëri , ABC24.AL shfaq sondazhin

  Sipas disa kërkimeve të bëra nga ana jonë ,gjithashtu konktatet që kemi patur me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *