Shokon aktori i njohur: Sa herë shikoj vetën në pasqyrë, më vjen për të vjellë

[ad_1]

Shumë njerëz janë kritik ndaj vetës, e duket se në këtë grup hynë edhe aktori me famë hollivudiane Arnold Schwarzenegger.

Aktori 69 vjeçar i cili njihet për disa role të ndryshme në filma aksion, ka deklaruar se kurrë nuk ka qenë i kënaqur me trupin e tij, dhe se gjithmonë i ka munguar vetëbesimi.

“Unë kam qenë kritik ndaj vetes madje kur kam qenë në formë të lartë fizike.”- është shprehur aktori i “Terminator”.

Shoh veten në pasqyrë pasi fitova njëri çmim pas tjetrit dhe mendoj: Si ka mundësi qe ky njeri arriti të fitojë kaq shumë?” Më vjen për të vjellë nga kjo’, shprehet aktori.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *