Shkodër, dy vëllezër kërcënohen me armë, një i arrestuar, një në kërkim

Dy vëllezër janë kërcënuar me armë ditën e djeshme në fshatin Prekal të Shkodrës nga dy persona të tjerë, nga të cilët njëri është arrestuar.

Në prangat e policisë ra Marjan Guri 25 vjeç dhe është shpallur në kërkim bashkëpunëtori i tij B.M 19 vjeç.

Pas një konflikti që patën me vëllezërit M.M 23 vjeç dhe M.M 21 vjeç, këta të fundit u kërcënuan me armë. Të dyshuarit akuzohen për armëmbajtje pa leje dhe kanosje.

 

Kontrolloni gjithashtu

Zbulohet gënjeshtra e Arbana Xharrës dhe Blerand Stavilecit

[ad_1] Dje, Lidhja Demokratike e Kosovës publikoi programin qeverisës për mandat katër vjeçar. Në program …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *