Shkëndija dashurie në Përputhen? Shqipja puth Andin

0
52
Gjigandi

Shkëndija të reja dashurie janë parë mes Andit dhe Shqipes në Përputhen.

Takimin e tyre ata e kanë kaluar në Dajt duke luajtur golf me njëri-tjetrin.

Në pjesën e tretë të takimit të tyre, u pa që Andi dhe Shqipja ishin shumë pranë njëri-tjetrit.

Që në teleferik Andi i hodhi krahun dhe i bëri një dhuratë Shqipes. Ndërkohë kur luanin golf, ai kërkonte ta mësonte si të gjuante.

Ndërkohë gjatë lojës, Andi i tha se loja do përfundonte me dënime dhe dënimi ishte me një puthje.

Pasi Shqipja humbi, ajo u afrua për ta puthur në faqe ndërsa Andi tentonte t’i rrëmbente një puthje në buzë.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu