Shikojeni si reagojnë britanikët kur dëgjojnë Era Istrefin, Noizy-n dhe Encën

[ad_1]

Këngëtarët Noizy dhe Enca dhe Era Istrefi janë këngëtarët më të suksesshëm të skenës shqiptare, ndërsa kjo e fundit ka depërtuar fuqishëm edhe në skenën ndërkombëtare rreth një vit më parë.

Së fundit gjë grup të rinjsh nga Britania kanë zgjedhur Era Istrefin, Noizy-n dhe Encën nga Shqipëria për t’i komentuar dhe, në fakt, komentet e tyre kanë qenë pozitive. Sidomos për sa i përket melodisë dhe muzikës ata kanë qenë dakord se nëse do të shkonin në “club” patjetër do t’i kërcenin këngët e tyre. Më së shumti ata kanë preferuar “Bon Bon” të Era Istrefit, ndoshta edhe për faktin se kjo këngë është bërë më e njohur jashtë kufijve dhe ata e kanë dëgjuar më shpesh.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *