Sherr me thika në Kamëz, vritet 34-vjeçari

Një 34-vjeçar në Kamëz është vrarë pas një konflikti me një person tjetër në rrugën ‘Parisi’.

Policia e Tiranës njofton se viktima është me iniciale Olsi Kaptina i cili fillimisht mbeti i plagosur, por ndërroi jetë në spital.

Sherri ndodhi mbrëmë rreth orës 22:05, ndërsa 34-vjeçari humbi jetën në orën e para të mëngjesit të sotëm.

Policia ka nisur hetimet për këtë ngjarje dhe është në kërkim të autorit.

Dyshohet se ai është 55-vjeçari me iniciale Adil Doçi nga Kukësi, i cilli është shpallur në kërkim dhe po punohet për kapjen e tij.

Kontrolloni gjithashtu

Fati i zgjedhjeve në Shqipëri , ABC24.AL shfaq sondazhin

  Sipas disa kërkimeve të bëra nga ana jonë ,gjithashtu konktatet që kemi patur me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *