Sheila Haxhiraj – Nessuno mi puo giudicare, Gjeniu i vogel 5 (Nata 2)

Nata e 2, LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco. Nen prezantimin e Rudina Magjistarit.
Copyright TVKLAN

Kontrolloni gjithashtu

Stop – Sihariqi i AKU-së për mishin e Brazilit-Si parkojnë të zgjedhurit?! (31 mars 2017)

stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene – E premte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *