SHBA, vdes shqiptari dhe e dashura, policia: Qëlluan njëri-tjetrin me thika

[ad_1]

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Beacon Hill të SHBA-ve ku një shqiptar i moshës 31 vjeçare është gjetur i vdekur pranë bregdetit pak metra larg hotelit ku po qëndronte me të dashurën e tij.

Në dhomën e tyre, policia ka gjetur të dashurën me origjinë latine gjithashtu në prag vdekje. Të dy kishin të çara në qafë, të shkaktuara me shumë gjasë nga ndonjë thikë apo objekt i mprehtë.

Fatkeqësisht ambulanca e ardhur për të shpëtuar të renë nuk ka mundur të bëjë dot gjë, pasi ajo ka humbur jetën rrugës drejt spitalit.

Policia shprehet se motivet e krimit janë ende të paqarta, por nga hetimet e deritanishme rezulton se vdekja e çiftit ka ardhur për shkak të një zënke mes palëve, e cila ka degjeneruar në përdorimin e mjeteve të ftohta, e për rrjedhojë në vdekjen e të rinjve.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Tiranë, të miturën e zë korrenti

[ad_1] Një vajzë e mitur në Tiranë ka përfunduar në spital në një gjendje të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *