Së shpejti mbush 50 vjet, por Pamela mahnit në fotot e fundit

[ad_1]

Edhe tre muaj ajo mbush 50 vjet.

Por Pamela Anderson nuk po e ndalë asgjë që të tregojë format e saj seksi, përcjell Bota sot.

Pamela ka realizuar një kampanjë erotike ku ka pozuar në të brendshme, në foto bardhë e zi për Coco de Mer.

49 vjeçarja është shfaqur më në formë se kurrë dhe ka treguar pse ka marrë vëmendjen e Julian Assange, me të cilin është në lidhje./BS/

Image

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *