Sara dhe Ledioni pritet të bëhen prindër (Foto)

Sara dhe Ledioni presin një bebe.

E lajmëron në Instagram vetë Ledioni nëpërmjet një postimi, ku puth barkun e Sarës, shoqëruar me përshkrimin “Të lumtur, të tre ne”.

Fotoja ka marrë pafund urime për foshnjën që Sara do sjellë në jetë.

E urojmë edhe ne. Mirë se të vijë bebi i Ledionit dhe Sarës.

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *