Samsung shet S8 Plus me 128GB dhe 6GB RAM, por vetëm në Azi

[ad_1]

Kur Samsung lajmëroi Galaxy S8 ishte bërë fjalë vetëm për modelin e pajisje me 64GB të memories së brendshme dhe 4GB RAM, por tash një variant më i fuqishëm i S8 Plus ofron hapësirë dyfish më të madhe prej 128GB dhe 6B RAM. Megjithatë, ky model është i vlefshëm vetëm në Korenë Jugore dhe Kinë.

Sipas EtNews, modeli kushton 1 mijë e njëzet dollarë.

Tash për tash nuk ka informacione nëse S8 Plus me 128 GB memorie të brendshme dhe 6 GB RAM do të gjejë rrugën e tij në Evropë ose SHBA.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Safari i ri i Apple “mbyt” videot irituese

[ad_1] Në internet ka mjaft gjëra irituese dhe nëse lexoni lajme në disa faqe globale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *