Sallat tuna

……………Përbërësit………….

1 ose 2 pako tuna (ja heq vajin)
1/4 avokado
1 lugë gjelle krem djathi
erëza (kripë dhe piper i zi)
sos (piaknte)
rokulla
qepë
domate
tranguj
uthull
vaj ulliri
kripë
piper i zi
badem (ja hidhni pak siper)

Kontrolloni gjithashtu

Si të përgatisni në shtëpi muffins me vanilje – Receta Gatimi

[ad_1]  Ndonëse të vogla, amvisat e jo vetem “tremben” nga kjo ëmbëlsirë pasi e mendojë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *