Sallat tuna

0
733

……………Përbërësit………….

1 ose 2 pako tuna (ja heq vajin)
1/4 avokado
1 lugë gjelle krem djathi
erëza (kripë dhe piper i zi)
sos (piaknte)
rokulla
qepë
domate
tranguj
uthull
vaj ulliri
kripë
piper i zi
badem (ja hidhni pak siper)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here