Rudina/ Duda Balja perlotet ne studio (11.06.2018)

28Duda Balje, deputete e Kuvendit të Kosovës ishte sot e ftuar në studion e “Rudina” në Tv Klan. Gjatë emisionit, përveç karrierës, ajo na tregoi më tepër për familjen dhe stilin e saj.
Ajo është nënë e tre fëmijëve dhe tregoi se është bërë nënë për herë të parë në moshën 17-vjeçare.
Gjatë emisionit deputetja është emocionuar nga videomesazhi surprizë i të birit Berin i cili studion në Austri dhe prej kohësh nuk ishin takuar.
“ Më ka marë shumë dhe shpresoj të shihemi së shpejti”, tha në videomesazh Berini. Pas videomesazhit deputetja nuk i ka mbajtur dot lotët dhe tha se i mungon i biri.

You might also like
Comments