Rrëfimi tronditës i vajzës: Babai më drogonte dhe përdhunonte çdo ditë, filmonte aktin

[ad_1]

Një histori rrëqethëse është rrëfyer nga një vajzë 19 vjeçe e cila për dy vite radhazi përdhunohej nga i ati 40-vjeçar.

Britanikja Emma Burt, sot 19 vjeçe, ka rrëfyer në dëshminë e saj se kur ishte 15 vjeçe u shpërngul nga shtëpia e nënës për të jetuar në shtëpinë e të atit (pasi prindërit ishin të divorcuar), por nga ajo kohë ai nisi të abuzonte seksualisht me të për dy vite me radhë.

Aktet seksuale ai i kryente pa vetëdijen e të bijës pasi e drogonte atë vazhdimisht deri sa e ktheu në një vartëse të kokainës. Vajza rrëfen se i ati e përdhunonte çdo ditë rregullisht dhe filmonte e fotografonte çdo akt që kryenin.

Kjo histori ka ndodhur deri kur një ditë vajza arriti të largohej prej tij dhe të shkonte në një festë familjare ku dhe ka rrëfyer historinë rrëqethëse që kishte kaluar. Kanë qenë pikërisht të afërmit e saj ata të cilët e kanë marrë atë, kur ishte 17 vjeçe, dhe për më tepër se një vit, në bashkëpunim me mjekët, e kanë ndihmuar në detoksifikimin e plotë nga lëndët narkotike.

Pak kohë më parë ajo vendosi që këtë ngjarje ta denonconte dhe Gjykata e dënoi Christohher Wayne me 12 vite burg, shkruan Mirror.

Emma tashmë është bërë nënë dhe ka sjellë në jetë fëmijën e saj dhe të partnerit Powys duke ka nisur kështu një jetë të re. Ajo shprehet se ka vendosur që ta bëjë publik këtë rast për t’u dhënë forcë të gjitha femrave të tjera të cilat fatkeqësisht mund të kenë apo kalojnë një situatë të tillë. Ajo shprehet se nuk duhet të tremben nga asgjë por duhet që këto raste të tmerrshme t’i denoncojnë menjëherë.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Një histori e pabesueshme: Letër familjes dy vjet pas vdekjes

[ad_1] Kur në vitin 2001 kishte ndërruar jetë nga sëmundja e kancerit, Brenda Schmitz kishte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *