Rrëfimi i 25 vjeçarit: Bëj seks me të fejuarën çdo ditë, por nuk ngopem dhe çdo femër që shoh më…

[ad_1]

Një djalë ka rrëfyer historinë për The Sun, ku thotë se bën seks çdo ditë me të fejuarën, por është i pangopur dhe e tërheq çdo femër që ai e sheh, transmeton Bota Sot.

Kjo është letra e tij:

Kam seks të mrekullueshëm çdo ditë me të fejuarën por jam i ndezur nga çdo femër që shoh dhe dua të kem kontakte me to nëse kam mundësi.

Kur i mbusha 20 vjet dhe u ndava nga e dashura ime adoleshente, kam bërë seks me shumë vajza.

Jam 25 vjet, ndërsa e fejuara ime është 23. Por gjithashtu vdes për një grua të moshës së mesme, që të më marrë mua në shtrat dhe të më trajtojë si sllav. Kam nevojë t’i ndaloj këto jam i shqetësuar se jam i droguar nga seksi.

Përgjigja e psikologes:

Nuk mendoj se je duke vepruar në bazë të epsheve, ende. Nëse lidhja juaj me të dashurën është përgjithësisht e mirë, atëherë është dhe e siguruar se jeta seksuale e juaj është e përmbushur.

Por, ndoshta malli për seks të vazhdueshëm pasqyron një boshllëk emocional nga përvojat e pakënaqura si fëmijë.

Nëse është kështu, seksi nuk është përgjigje./BS/

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

U ndava nga gruaja dhe jetoj me të dashurën, bëj seks me shumë femra por njëra më shokoi kur…

[ad_1] Një burrë 38 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se ka qenë i martuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *