Roza Lati publikon FOTO me hundën e re

Vetëm pak ditë pa operacionit, ka nisur ditët me të njëjtin ritëm dhe duke bërë të njëjtat gjëra. Asgjë nuk e ka lënë të qëndrojë në shtëpi, derisa të rikuperohet plotësisht pas ndërhyrjes në hundë.

Siҫ lajmëroi për të gjithë publikun, pak ditë më parë Roza iu nënshtrua një ndërhyrjeje në hundë, të cilën e kishte të domosdoshme. Gjatë kësaj kohe, ende pa e marrë veten plotësisht, e ka shijuar ҫdo ditë të nxehtë të verës duke u marrë me sport, shëtitje, plazh etj.

Ja ku vjen moderatorja simpatike me një foto të plotë teksa bën xhiro me biçikletë në kodrat e liqenit.

ad472c85750a5dfde49135f99d0b0cce

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *