Ronaldo në pushim me jatin e tij luksoz në Ibiza (Foto)

Cristiano Ronaldo po i shijon pushimet e tij në Ibiza
Ylli i Real Madridit dhe Portugalisë, Cristiano Roanldo po i shijon pushimet e tij të merituar në Ibiza me familjen e tij.

Ai është parë në një jaht luksoz me pjesëtarët e tij të familjes e veçanërisht me djalin e tij, me të cilin është shumë i lidhur./Abc24.al

Portuguese European Championship winning captain, Cristiano Ronaldo, is seen on holiday in Ibiza with his family including his mother 13 July 2016. Please byline: G Tres/Vantagenews.com UK clients should be aware children's faces may need pixelating.

Portuguese European Championship winning captain, Cristiano Ronaldo, is seen on holiday in Ibiza with his family including his mother 13 July 2016. Please byline: G Tres/Vantagenews.com UK clients should be aware children's faces may need pixelating.

Portuguese European Championship winning captain, Cristiano Ronaldo, is seen on holiday in Ibiza with his family including his mother 13 July 2016. Please byline: G Tres/Vantagenews.com UK clients should be aware children's faces may need pixelating.
6_1468481387-8433487
7_1468481390-6074205
8_1468481393-7561403

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *