Ronaldo: Do të kthehet më i fortë se kurrë

Po flitet shumë për lëndimin e Cristiano Ronalos në finalen e Euro 2016, por portugezi ka thënë se do të kthehet më i fortë se kurrë.

31-vjeçari pritet të mos jetë i gatshëm për ndeshjen me Sevillan deri me 9 gusht.

“Një përqafim të madh për të gjithë fansat dhe dua t’i siguroj se jam shumë mirë. Do të kthehem edhe më i fortë. Rroftë Portugalia”, ka thënë Ronaldo.

Ronaldo ende është pushime me familjen e tij.

Kontrolloni gjithashtu

FIFA hesht rreth rrezikut të mbajtjes së botërorit në Katar

[ad_1] Pas shpërthimit të krizës diplomatike në Lindjen e Afërt, sytë e adhuruesve të sportit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *