Rita e tepron keq këtë herë, topless dhe shoqja që “luan” me të

143

Rita Ora është një prej femrave më të ndjekura e më të komentuara të showbizit. Përveçse në muzikë, ajo është mjaft aktive në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi, Rita ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve me një foto të publikuar, ku shfaqej me bluzen ngritur teksa ekspozonte gjoksin. Në foton e shkrepur, mikesha e saj i mbulon njërin gjoks ndërsa tek tjetri ka vendosur një lule. Te dyja vajzat shfaqen duke qeshur me të madhe.

You might also like
Comments