Rikthehet Sinani, nesër del me një hit të ri

Sinan Vllasaliu e ka gati hitin e ri. Këngëtari i famshëm kosovar i njohur për hite dhe interpretime live nesër do të lansojë këngën e re.

“Nuk shitet shtëpia” quhet kënga e re e Sinanit e cila do të publikohet nesër në orën 18:00 dhe do të jetë me videoklip.

Kontrolloni gjithashtu

Mozzik përfundoi në gjykatë!

Nuk thotë kot që kur je me pushime gjëja më me vlerë që mund të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *