Rikthehet Sinani, nesër del me një hit të ri

[ad_1]

Sinan Vllasaliu e ka gati hitin e ri. Këngëtari i famshëm kosovar i njohur për hite dhe interpretime live nesër do të lansojë këngën e re.

“Nuk shitet shtëpia” quhet kënga e re e Sinanit e cila do të publikohet nesër në orën 18:00 dhe do të jetë me videoklip.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *