Rezultat befasues në gjysmëfinalen e futsallit të Kosovës

[ad_1]

Prishtina e ka fituar gjysmëfinalen e dytë ndaj Feniksit, në “play-off”-in e elitës së futsallit të Kosovës.

Prishtinasit ishin më të mirë se drenicasit dhe fituan me rezultat të ngushtë, 4:3.

Tani rezultati i serisë gjysmëfinale është i barabartë 1:1 dhe finalisti do të përcaktohet në ndeshjen e tretë.

Skuadra që e fiton këtë përballje, ballafaqohet me ekipin gjakovar Liburni, që eliminoi Besën duke e mposhtur në të dyja ndeshjet.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

FIFA hesht rreth rrezikut të mbajtjes së botërorit në Katar

[ad_1] Pas shpërthimit të krizës diplomatike në Lindjen e Afërt, sytë e adhuruesve të sportit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *