Reklamon sandalet, por vëmendja shkon tek…

[ad_1]

Ajo ka realizuar disa fotografi për një reklamë ku shfaqet mjaft joshëse.

Por edhe pse Chanel Iman po reklamonte sandalet e brendit Teva, askush nuk ia ka shikuar ato, përcjell Bota sot.

Modelja është shfaqur tejet seksi dhe e gjithë vëmendja ka shkuar të barku i saj i rrafshët dhe gjoksi seksi që ka ekspozuar në veshje.

26 vjeçarja duket e mahnitshme dhe me forma për ta pasur zili./BS/

Image

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *