Reklamon sandalet, por vëmendja shkon tek…

Ajo ka realizuar disa fotografi për një reklamë ku shfaqet mjaft joshëse.

Por edhe pse Chanel Iman po reklamonte sandalet e brendit Teva, askush nuk ia ka shikuar ato, përcjell Bota sot.

Modelja është shfaqur tejet seksi dhe e gjithë vëmendja ka shkuar të barku i saj i rrafshët dhe gjoksi seksi që ka ekspozuar në veshje.

26 vjeçarja duket e mahnitshme dhe me forma për ta pasur zili./BS/

Image

Kontrolloni gjithashtu

Vajza e Safete Mustafës shkëlqeu në mbrëmjen e maturës

Elsa Hoti quhet vajza e këngëtares Safete Mustafa. Elsa ka festuar mbrëmjen e maturës dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *