Reali me shumë mungesa

[ad_1]

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e sotme ndaj Celta Vigos

Risi në listën e të ftuarave është rikthimi i Nachos, kurse në këtë takim Real Madrid do të jetë pa yjet si: Dani Carvajal, Pepe, Gareth Balen dhe James Rodriguezin.

Ky takim është si një finale për Real Madridin, pasi me fitore eventuale do të bënte një hap të madh drejt titullit në La Liga.

Real Madrid ka 87 pikë të tubuara, sa ka edhe Barcelona që është e para falë golaverazhit më të mirë.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

FIFA hesht rreth rrezikut të mbajtjes së botërorit në Katar

[ad_1] Pas shpërthimit të krizës diplomatike në Lindjen e Afërt, sytë e adhuruesve të sportit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *