Ramush Haradinaj akuzohet për vrasje

Lideri I AAK akuzohet për vrasjen e disa personave nga komuniteti rom në Kosovë gjatë kohës së luftës.

Telegraf thotë se prokurori ka fakte se Ramush Haradinaj ka urdhëruar vrasjen e disa romëve, dhe emrat e viktimave thuhet se tashmë janë në prokurori.

Gjithashtu Telegraf shton se ekzistojnë prova kundër Haradinaj dhe ato tashmë janë në dorë të drejtësisë.

Kontrolloni gjithashtu

Vritet Lavdrim Muhaxheri, në Siri

[ad_1] Pjesëtari i organizatës terroriste, ISIS, Lavdri Muhaxheri është vrarë sot gjatë një sulmi kundër …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *