Rama prezanton zv.kryeministrin e ri, ja kush e zëvendëson

39

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar pak minuta më parë ndryshimet në qeveri, aty ku ra në sy dhe vendosja e zv.kryeministrit të ri.
Postë të cilin nga sot do ta mbajë Erion Brace, si një nga kontribuesit më të vyer të partisë socialiste dhe i denjë për të përmbushur detyrimet që ka.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz
You might also like
Comments