Ra në ujërat e lumit Drin, plagoset rëndë një person

0
Gjigandi

Një person ka rrezikuar të mbytet në ujërat e lumit Drin pasi po kalonte mbi një urë me biçikletë.

Mësohet se personi ka humbur kontrollin e biçikletës dhe për pasojë ka rënë në ujërat e lumit në Ishull-Lezhë.

I plagosuri është nxjerrë nga efektivët e zjarrëfikëses dhe banorët e zonës ku më pas është dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të Lezhës për ndihmë mjekësore.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu