Publikohet traileri i klipit “Na” nga Adelina Berisha, këngëtarja vjen joshëse në projektin e ri

[ad_1]

Këngëtarja e njohur Adelina Berisha është në përgatitje të projektit të saj më të ri muzikor.

“Na” mban titullin kënga më e re e këngëtares, e cila do të publikohet shumë shpejt edhe me videoklip.

“Kam përgatitur këngën time më të re në studion e CricketBeats, tekstin e ka shkruar Elinel, ndërsa klipin jam duke e realizuar në Shqipëri me MAX Production”, u shpreh këngëtarja.

Berisha ka publikuar së fundmi për fansat e saj edhe trailerin e klipit “Na”, i cili do të jetë mjaft i veçantë.

Edhe kësaj here këngëtarja do të shfaqet provokuese dhe joshëse me performancën e saj në klip.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *