Publikohet biseda private e Armelës me Donjetën, nuk do ta besoni çfarë thonë

[ad_1]

Një konflikt mes Donjetës dhe Armelës denigroi në sharje dhe fyerje, ndërsa u bë shkak edhe për ndarjen e Armelës me Damianon.

Ky i fundit, pavarësisht divergjencave me Donjetën takoi dy ditë më parë familjen e saj, ku duket se është përmendur edhe Armela.

Një video e publikuar në rrjet, nga motra e Donjetës ofendohet Armela në kontekst racial, teksa i është përmendur edhe ngjyra e saj e lëkurës.

Menjëherë pasoi një postim i Armelës, e cila e quante Donjetën homoseksuale.

Por dy vajzat kanë shkëmbyer mesazhe private me njëra-tjetrën, të cilat i ka bërë publike Armela. Ashtu si Donjeta edhe Armela i kanë kërkuar falje njëra-tjetrës, ndërsa kanë pranuar se situata u ka dalë nga kontrolli dhe kanë kaluar limitet.

Biseda private

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *