Publikohet bashkëpunimi mes Ledrit dhe Mc Kreshës

0
10
Gjigandi

Ledri Vula dhe Mc Kresha kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të ri që titullohet gjiganta.

Kënga e shoqëruar me një videoklip interesante tashmë është në YouTube dhe ju mund ta dëgjoni të plotë.

Tekstin e ka shkruar LEdri, ndërkaq muzikën e punuan Butrint Buçinca dhe Duja.
 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu