Pse nuk iu ka uruar Meta, ka hatërmbetje mes jush? Ja si përgjigjet Monika Kryemadhi

0
3
Gjigandi

Monika Kryemadhi fitoi mandatin e dytë në krye të LSI, por presidenti dhe njëkohësisht bashkëshorti i saj nuk e uruar ende.

Por pse, a ka hatërmbetje mes tyre?

Kryemadhi tha në Open se nuk hatërmbetje, por tha thjesht se ai nuk e ka uruar ende.

“Nuk më ka uruar Meta akoma, nuk më ka thënë që urime”, tha ajo.

Keni hatërmbetje që nuk ju ka uruar?

Jo absolutisht jo, nuk kemi.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu