Pritet të mbahet një takim VV-LDK-AKR

[ad_1]

Vetëvendosje dhe koalicioni LDK-AKR sonte pritet të takohen për një bashkëpunim të mundshëm parazgjedhor.

Vetëvendosje ka pranuar të takohet me koalicionin LDK-AKR për të biseduar rreth një liste të mundshme të përbashkët kundër koalicionit PDK-AAK-Nisma.

Nesër VV pritet të mbajë një takim ku do të publikojë listën me të cilën do të shkojë në zgjedhje.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Gorica nga Berati, situat e qetë por mbi të gjitha surprizuese për subjektet politike

Zgjedhjet në qarkun e Beratit po kalojnë në një mënyrë të qetë dhe harmonike ndryshe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *