Prishtina Fashion Nights gati për natën e parë

[ad_1]

Eventi më i madh i modës shqiptare starton sonte. Kështu na tregon edhe kjo video e postuar nga dy drejtuesit e B Models dhe IB Events së bashku me modelët të cilët na ftojnë aty sonte duke nisur nga ora 19:30 në Prishtina Fashion Nights 2017 Pranverë-Verë. Gjithçka është gati edhe ne do jemi aty për të sjellë informacione për këtë super event që ka pasur gjithmonë sukses./BS

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *