Premierë – “Aha, Aha”, Lumi B plaçkit bankën në projektin e ri (Video)

Hip hop ylli, Lumi B, ka lansuar projektin e tij më të ri.

Vetëm pak ditë pas projektit “Vandami” me Viganin, Lumi është kthyer me një projekt të fuqishëm.

Ai është autor i tekstit të prurjes së re, teksa në muzikë gisht ka hitmejkeri i njohur, Big Bang nga shtëpia e hiteve, RedBox, shkruan ABC24.AL.

Lumi B kështu dëshmon edhe një herë se është një prej artistëve më të mëdhenj të hip hop skenës.

Videoklipin e punoi Entermedia dhe shfaq reperin duke plaçkitur bankën dhe duke bërë probleme me shokët e tij reperë si Vig Poppa, Ledri dhe DJ FLOW.

Kontrolloni gjithashtu

Fati i zgjedhjeve në Shqipëri , ABC24.AL shfaq sondazhin

  Sipas disa kërkimeve të bëra nga ana jonë ,gjithashtu konktatet që kemi patur me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *