Prej kujt e mori këtë dhuratë të veçantë, Fjolla Morina? (Foto)

Fjolla Morina ndodhet në pushime këto ditë.

Është larguar drejt Spanjës së bashku me vogëlushen Alayah.

Ajo po i shijon këto momente me vajzën dhe ka postuar edhe foto nga shëtitjet buzë detit. Mirëpo diçka që ka intriguar fansat, ka qënë një tufë me lule, foton e së cilës Fjolla e ka postuar në Instagram me një “zemër”, që shoqëron këtë foto.

Mesa duket Fjolla nuk ndodhet vetëm me vajzën në këto pushime, pasi ajo është shumë e vogël për t`i dhuruar një tufë të madhe lulesh.

Po kush ia dhuroi lulet Fjollës?

lule

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *