Portokalli, 19 Maj 2013 – Luzja dhe Bukra (Bukra dhe Luzja moderator)

Portokalli ndër vite…”Portokalli” eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit – “Portokalli” – nuk ka te beje aspak …

Kontrolloni gjithashtu

Xing me Ermalin 26 – Pjesa 1

Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB : www.xing.al Ermal Mamaqi Social …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *