Pornostarja shqiptare me këtë video e ka tërbuar Instagramin (Foto/Video+16)

Alby Rydes është ndër pornostaret më aktive në rrjetin social Instagram. Aktorja e filmave për të rritur me prejardhje shqiptare, asnjëherë nuk nguron të ndajë fotot dhe videot në të cilat ajo shfaqet mjaft provokuese

Këtë herë ajo ka postuar disa video dhe foto shumë të nxehta nga pushimet që po kalon së bashku me shoqen e saj./Abc24.al

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *