Po rikthehet Milani, transferon dy yje të futbollit

[ad_1]

Ardhja e investitorëve kinez, ka rikthyer shpresën të Milani, për t’u rikthyer në majat e futbollit italian.

Siç raporton ‘Corriere della Sera’, Milani po tenton t’i sjellë dy emra të mëdhenj në ‘San Siro’ gjatë afatit kalimtar veror.

Bëhet fjalë për sulmuesin e Real Madridit, Alvaro Morata, dhe për mesfushorin e Chelsea, Cecs Fabregas.

Ky i fundit nuk është hera e parë që përmendet për një kalim te Milan, që nëse finalizohet do të ishte një investim i duhur për kuqezinjtë, kur dihet përvoja e madhe e mesfushorit spanjoll.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

FIFA hesht rreth rrezikut të mbajtjes së botërorit në Katar

[ad_1] Pas shpërthimit të krizës diplomatike në Lindjen e Afërt, sytë e adhuruesve të sportit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *