Për Lolën nuk ka dimër, do të befasoheni me çfarë veshje del në qytet

17

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit të njohur kosovar, Daut Haradinajt.

Aja dhe Dauti janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të dy fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Lola konsiderohet si një ndër femrat më me stil shqiptare dhe që e dëshmon me çdo foto që e poston.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë në qytet me një veshje jo të përshtatshme për temperature të ulëta.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz
You might also like
Comments