Ozge Gurel dhe Serkan Cayoglu drejt martesës?

[ad_1]

Ozge Gurel dhe Serkan Cayoglu u njohën në shesh xhirimin e serialit të shumë pëlqyer “Stina e qershive”. Ata u dashuruan ashtu si në serial edhe në jetën e përditshme, duke kënaqur kështu pafund fansat e tyre të cilët ishin mësuar t’i shihnin bashkë.

Megjithatë, gazetarët në Turqi presin që lidhja e tyre të shkojë më shumë se kaq. Mendohet se edhe Serkan dhe Ozge janë drejt celebrimit të dashurisë së tyre.

Megjithatë, kjo nuk rezulton e vërtëtë. E pyetur për një martesë të afërt, Ozge është shprehur :
“Oh jo jo, jemi mirë kështu”.
Mesa duket do të na duhet të presim edhe pak për ta parë Ejky e “Stinës së Qershive” të veshur me fustan të bardhë.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *