Ora News – Elbasan, makina shpërthen në flakë pas aksidentit, digjet bashkë me drejtuesin

17Subscribe në Ora News këtu
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjiëstruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:20 në aksin Elbasan-ish-Kombinati Metalurgjik.

Një automjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një servis makinash.

Nga përplasja me derën kryesore dhe murin rrethues, të cilat janë shembur ka gjetur vdekjen ne vend drejtuesi i automjetit, teksa mjeti ka shpërthyer në flakë duke u shkrumbuar bashkë me trupin e vimkimës brenda.

Policia po punon per te percaktuar identitetin e viktimes.
Për më shumë lexoni në:

You might also like
Comments