Ora News – Durrës, makina përplas për vdekje fëmijën 4 vjeç

8Subscribe në Ora News këtu

Një aksident me pasojë vdekjen e një fëëmije katër vjeç u regjistrua pasditen e së enjtes në Durrës. Ngjarja ndodhi në rrugën “Pavarësia” ose rruga e Plazhit siç njihet ndryshe, në sektorin “Iliria”.

Fëmija po tentonte të kalonte nga njëri krah i rrugës në krahun tjetër, kur papritur mjeti i drejtuar nga shtetasi Klaudio Deçke e përplasi shumë fortë.

Katër vjeçari me ineciale B.B mori plagë të rënda dhe nuk arriti tu mbijetonte duke ndërruar jetë gjatë transportit për në Spitalin e Durrësit. Policia mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes për të zbuluar shkaqet e aksidentit tragjik që i mori jetën 4-vjecarit.

Pas aksidentit autori Klaudio Deçka fillimisht u largua nga vendi i ngjarjes, por më pas u vetëdorëzua.

Për më shumë lexoni në:

You might also like
Comments