Olsi-Fiorentinës: Ke dal nga vetja

[ad_1]

Patën një diskutim të gjatë së bashku me tone të ngritura, por sërish Olsi dhe Fiorentina nuk arritën në një zgjidhje për xhelozitë e shfaqura së fundmi.

Ata dolën më pas të dy në oborr dhe vazhduan sërish diskutimin. “Ti nuk kupton, kur ta kemi risk me dal, të themi u kënaqëm. Nuk është se futemi çdo vit këtu. Nuk duhet vrarë mendja shumë. Nuk e kemi litarin në fyt, nuk bëhen gjërat me detyrim “, thotë Olsi.

Fioretnina i përgjigjet se është ai që po i bën gjërat me detyrim.

“Unë për veten time, jam shumë mirë, por ti këto kohët e fundit ke dal pak nga vetja. Ke gati 5 ditë që nuk po më dukesh në terezi. Je lodhur aq shumë saqë edhe kur ke të drejtë nuk është se duhet të kuptojnë të tjerët”, i thotë Olsi.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *