Nxori ‘zogun’ në tapetin e kuq, Bella tregon thithkat në rrugë

[ad_1]

Ajo e goditin shoun të mërkurën në Festivalin e Kanës, ku u paraqit tejet seksi.

Supermodelja Bella Hadid u shfaq me një fustan të gjatë me një të çarë të madhe, që bëri që asaj t’i zbulohen edhe të brendshmet në tapetin e kuq, përcjell Bota sot.

20 vjeçarja rrëmbeu gjithë vëmendjen sërish, teksa u shfaq në rrugë pa sytjena.

Motra e modeles Gigi Hadid kishte veshur atlete, xhinse dhe një bluzë të bardhë që tregonte thithkat, për shkak që nuk mbante sytjena./BS/

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *