Nxjerr gjoksin shpërthyes dhe flet për ndërhyrjet kirurgjike

[ad_1]

Amy Schumer është vetëm 35 vjeçare.

Por, ylli i Trainwreck që nga tani ka filluar të flasë për operacionet e mundshme plastike, përcjell Bota sot.

“Jam mjaft e bukur dhe e di që kurrë nuk do të bëj ndonjë ndërhyrje kirurgjike”, ka thënë komedianja për revistën InStyle, në ballinën e të cilës do të jetë për muajin maj.

Ajo ka pozuar për këtë ballinë në rroba të bardha plazhi, ku shfaqet në ujë dhe ka ekspozuar hiret e saj trupore, sidomos gjoksin shpërthyes./BS/

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *