Nuk gjen qetësi toka! Elbasani lëkundet sërish nga tërmeti

0
165
Gjigandi

Një tërmet me magnitudë 4 i shkallës Rihter është ndierë në Elbasan, Lushnje, Tiranë e Fier. Lëkundjet sizmike u shënuan pak minuta më parë me thellësi 5km dhe epiqendër në jugperëndim të qytetit të Elbasanit. Nuk dihet nëse ka pasur dëme materiale apo në njerëz.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu