Nuk e mbajti premtimin, aktorja i shkatërron veturën producentit

[ad_1]

Aktorja e zemëruar ka sulmuar veturën një procudenti filmi me shkop golfi.

Renat Basit ka përfshirë pamjet e skenave erotike ku ajo është shfaqur pavarësisht se i kishte premtuar se do të hiqeshin nga filmi.

Sivi Makhmoundi e ka ndaluar veturën në mes të rrugës dhe ka goditur xhamat, ndërsa producenti ka qëndruar i habitur brenda në makinë.

Sivi ishte pjesëmarrëse në filmin “Blind Love”, ku kishte disa skena erotike që nuk duhet të ishin pjesë e filmit.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *