Nora publikon foton më të dhimbshme me babin e saj të ndjerë

21

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që përveç me këngët e saj, rrëmbeu shumë fansa edhe me paraqitjet e saj tërheqëse.

Ajo u bë më e pëlqyera e publikut që në daljen e parë dhe që nga atëherë është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Nora është tejet aktive në rrjete sociale dhe nuk heziton të postojë foto nga jeta e saj.

E sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën ka treguar sa shumë po I mungon babai i saj i ndjerë.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz
You might also like
Comments