Noizy komenton Rihannan, nuk do ta besoni se çka i tha

Rihanna ishte pjesë e Festivalit të Filmit në Kana.

Që nga atje, ajo ka hedhur fotografi në Instagram, duke ndarë me fansa se si është dukur.

E njërës nga foto, i ka komentuar edhe reperi shqiptar Noizy.

Ai ka lënë një koment epik, duke e quajtur Rihannan ‘Nuse’.

Kontrolloni gjithashtu

Elita dhe Gjiko më të dashuruar se kurrë, ja si e kaluan natën

U bë kohë që Elita dhe Gjiko janë bashkë. Është Gjiko ai që ka publikuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *