Njihuni me kunatën e Norës dhe Tunës

[ad_1]

Janë përfolur shumë për miqësinë e tyre e së fundmi edhe për lidhjen familjare që kanë tashmë, Nora Istrefi dhe Tuna Sejdi.

Por a e keni parë kunatën e tyre? Është kjo Ardita Krasniqi kunata e dy këngëtareve.

Edhe pse nuk është e famshme, ajo nuk ju lëshon rrugën për nga bukuria që ka.

Image

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *