Njihuni me gjyqtaren më seksi që ka futbolli

11

Derisa në Premierligë tifozët janë të “detyruar” të shohin gjyqtarët Jonathan Moss dhe Anthony Taylor, tifozët në Poloni ka një pamje tjetër.

Gjyqtare në Poloni është gjyqtarja më seksi që keni parë në futboll, shkruan ‘The Sun’.

Bëhet fjalë për gjyqtaren Karolina Bojar, disa fotografi të së cilës mund t’i shikoni në pjesën e mëposhtme.

You might also like
Comments